Zespół fachowców w cenie.

Jesteśmy niezawodnym zespołem, a współpraca z nami to czysta przyjemność. Świadczy o tym wyjątkowy klimat, który panuje w Ladon Design. Nasi Partnerzy płacą jedynie za projekt lub stały abonament. W zamian otrzymują spokój i pewność, że nasi fachowcy zajmą się tym w należyty sposób. Partnerzy mogą się cieszyć wyjątkową obsługą, szybką realizacją, większą płynnością projektów oraz nieograniczonym dostępem do informacji, których potrzebują. My zaś jesteśmy dumni z ich coraz większych sukcesów.

Razem możemy jeszcze więcej.

Nasz zespół to nie tylko miłe i elastyczne towarzystwo, ale grono przyjaciół, które świetnie ze sobą współdziała. Przekłada się to na jeszcze lepszą wydajność pracy. Ze względu na otwartość naszego teamu, nie mamy problemu z zawieraniem znajomości oraz porozumiewaniem się z nowymi ludźmi z którymi zaczynamy współpracę. Jesteśmy pewni, że ten kreatywny klimat nie pozwoli Ci rozstać się z Ladon Design. Możesz być w dowolnym miejscu na świecie, a my po przesłaniu zlecenia, bez żadnych Twoich zmartwień, zajmiemy się tym najlepiej jak potrafimy.

Outsourcing graficzny z Ladon Design
Outsourcing graficzny z Ladon Design

Doskonałe narzędzia to doskonałe wyniki.

Adobe CC to dla nas za mało. W naszej pracowni posiadamy komputery oraz oprogramowanie dostosowane do pracy nad największymi projektami. Wykorzystujemy znacznie bardziej zaawansowane narzędzia, jak Axure czy AutoCAD. Stawiamy na nowości, które wyznaczają najwyższe standardy w świecie projektowania. Korzystając z outsourcingu nasi Partnerzy nie muszą wydawać pieniędzy na to, co już posiadamy.

Doświadczenie, którego nie można kupić.

O ile sprzęt można kupić to doświadczenie zdobywa się przez lata. W naszym zespole działają wyłącznie ludzie, którzy posiadają wieloletnią praktykę oraz doświadczenie. Już nie musisz tracić czasu na poszukiwania odpowiednich grafików. Wystarczy tylko jeden telefon, by zacząć korzystać z doradztwa i możliwości twórczych zespołu Ladon Design.

Wynajmij doświadczony zespół projektowy Ladon Design
Outsourcing graficzny z Ladon Design

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Każdy projekt, którego się podejmujemy ma gwarancje swojej jakości. Realizujemy go szybko, ale i bezpiecznie. Zasady współpracy są oparte na solidnym fundamencie, jakim jest ochrona naszych wspólnych interesów. Dane kontrahentów nie są przez nas wymagane ani wykorzystywane. Wszelkie informacje dotyczące projektów są trzymane w tajemnicy. Traktujemy sprawę bardzo poważnie, dlatego tak wiele firm nam zaufało.

Każdy biznes jest specyficzny. I takie są nasze realizacje.

W Ladon Design zrealizowaliśmy już tak wiele projektów, że nie musisz mieć obaw przed podjęciem z nami współpracy. Wykorzystanie naszych usług może udoskonalić metody pracy, poprawić relację z klientami oraz zwiększyć produktywność Twojej firmy. Jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do współpracy z nami to koniecznie odwiedź nasze portfolio.

Materiały reklamowe

Przygotujemy materiały ATL i BTL - wszystko dostosowane do publikacji w sieci lub druku.

Logo

Stworzymy dla Ciebie znak, który każdego oczaruje, zapadnie w pamięci i wywoła pozytywne emocje.

Identyfikacja wizualna

Wymyślimy key visual oraz wszystkie akcydensy. Wykonamy całą dokumentację.

DTP

Wykonamy skład tekstu, projekt graficzny i należycie przygotujemy wszystko do druku.

UI & UX

Przygotujemy dla Ciebie doskonały layout i zbudujemy makiety w oparciu o UI i UX.

Oznakowanie zewnętrzne

Zaprojektujemy oznakowanie pojazdów lub budynków, bannery i tablice informacyjne.

Outsourcing graficzny

Działamy kompleksowo. Od pomysłu do gotowych plików.

730 11 55 55

Prosta umowa i jasne zasady.

W Ladon Design stosujemy wyłącznie proste zasady i przejrzyste umowy. Dzięki temu współpraca jest taka przyjemna.

Kontakt

Napisz nam kilka słów o swoich potrzebach, a my oddzwonimy.

Ladon Design oferuje nowoczesne metody marketingowe wykorzystywane przez największe korporacje, ale dostosowane do budżetu małych organizacji.

Sprawdź całą ofertę: