Najlepsze cyfrowe produkty to te, które ludzie lubią używać.

Mobilność jeszcze nigdy nie odgrywała tak dużej roli. Dlatego Ladon Design tworzy produkty, które skupiają się na potrzebach użytkowników, również niepełnosprawnych. Dostęp do treści poprzez najbardziej intuicyjne, bezpieczne i zaawansowane interfejsy pozwoli Ci z łatwością zrealizować cele biznesowe i poprawić wizerunek marki.

User Interface

Dostarczymy wyjątkową witrynę internetową, interfejs e-commerce, niestandardowy lub aplikację mobilna, której Twoja organizacja może potrzebować.

User Interface

User Experience

Zapewniamy coś więcej niż piękny interfejs. Pomożemy Ci stworzyć oparte na rolach, niestandardowe rozwiązania, które przynoszą wartość pieniężną, jak i wizerunkową.

User Experience

Szata graficzna jedyna w swoim rodzaju.

Kluczem do stworzenia pięknej szaty graficznej jest dobór kolorów, typografii i stylowych elementów. Ważne jest, aby wszystko było spójne z identyfikacją wizualną firmy i obecnymi materiałami graficznymi. Dlatego Ladon Design tworzy interfejs użytkownika dla aplikacji mobilnych i stron internetowych, które są proste, intuicyjne i atrakcyjne wizualnie.

Makiety i prototypy strony internetowej
Interaktywne prototypy aplikacji mobilnych

Planowanie User Experience.

UX Design to dbanie o to, aby produkt wzbudzał pozytywne odczucia w użytkownikach, którzy z niego korzystają. User Experience to badania reakcji związanych z korzystaniem z cyfrowego produktu. Ladon Design używa wielu technik, aby uzyskać wgląd w to, jak rozwiązywać problemy i fascynować klientów.

Unikalna tożsamość marki.

Tożsamość marki to idealna wizja jaką postrzega potencjalny klient. Tożsamość marki należy wykreować jeszcze przed wizerunkiem. Celem określenia tożsamości jest analiza, jak marka jest spostrzegana przez interesariuszy. Czy w taki sposób jak chcieliby tego jego twórcy.

User Interface i User Experience
Outsourcing UX - interaktywne prototypy

Zwiększ komfort klientów pokazując im interaktywne prototypy.

Najważniejszą kwestią jest włączenie naszego klienta w proces projektowania. Chcemy umożliwić spojrzenie na witrynę jako całość już na początku naszych prac. Wychodząc naprzeciw tym oto potrzebom, wykorzystujemy interaktywne prototypy, które służą również do przedstawiania klientowi wizualizacji procesu projektowania.

Outsourcing UI & UX

Działamy kompleksowo. Od pomysłu do gotowych realizacji.

730 11 55 55

Doświadczenie, którego nie można kupić.

O ile sprzęt można kupić to doświadczenie zdobywa się przez lata. W naszym zespole działają wyłącznie ludzie, którzy posiadają wieloletnią praktykę oraz doświadczenie. Już nie musisz tracić czasu na poszukiwania odpowiednich grafików. Wystarczy tylko jeden telefon, by zacząć korzystać z doradztwa i możliwości twórczych zespołu Ladon Design.

Przydatne

Postaw na grafikę i innowacyjne udogodnienia.

Użyteczne

Zapewnij przyjemność obsługi produktu.

Pożądane

Zadbaj o doskonałą komunikację i tożsamość marki.

Łatwy do znalezienia

Pozwól użytkownikom znaleźć to, czego potrzebują.

Dostępny

Zapewnij łatwy dostęp niepełnosprawnym.

Wiarygodne

Spraw, aby użytkownicy zaufali Ci.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Ochrona danych osobowych to podstawa każdego aspektu działalności Ladon Design. Wszelkie zadania realizujemy w sposób gwarantujący bezpieczeństwo i prywatność. Te wartości liczą się dla nas najbardziej, bo Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Kontakt

Napisz nam kilka słów o swoich potrzebach, a my oddzwonimy.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz pomocy przy projektowaniu User Experience lub User Interface? Rozpocznij niezobowiązującą rozmowę, a my przygotujemy darmową wycenę.

Sprawdź również pozostałe usługi: