Zagórze

Niedawno światło dzienne ujrzała wykonana przez nas strona internetowa, firmy zajmującej się usługami z zakresu oznakowania polskich dróg.

Responsywna strona internetowa Agrodomki z bali w Konradowie

Strona internetowa dla Agrodomki z bali

Agrodomki z bali to całoroczny kurort znajdujący się w pięknej i malowniczej miejscowości Konradów. Dla naszego klienta wykonaliśmy responsywną stronę internetową typu one page.

Strona internetowa dla kościoła ChWZ

Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa to ewangeliczny kościół protestancki, który swój zbór ma usytuowany w Legnicy. Wraz z przełożonymi organizacji wpadliśmy na wiele pomysłów, które pomogły nam stworzyć minimalistyczną i jakże elegancką stronę internetową. Praca nad stroną trwała nieco dłużej niż nad innymi stronami projektami, ale tylko ze względu na zaangażowanie przy jej tworzeniu i chęci zadowolenia […]

Strona internetowa wykonana dla AAVITA SP. Z O. O.

Strona internetowa NZOZ AAVITA

Z przyjemnością informujemy, że właśnie uruchomiliśmy nową stronę internetową Lekarskiej Przychodni Leczniczo – Profilaktycznej AAVITA SP. Z O.O. Nowoczesna odsłona witryny to nie tylko atrakcyjna platforma kontaktu z pacjentami, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności wrocławskiej przychodni.