Siedem oznak, że czas na nową stronę internetową

Co zrobić, gdy Twoja strona internetowa generuje pieniędzy? Co zrobić, aby w zacząć zarabiać? Być może nadszedł czas na jej zmianę? Opisujemy siedem sygnałów, że czas na nową stronę stronę internetową.

Wireframing

Czym jest wireframing?

Wireframing to inaczej model szkieletowy, którego używamy do układania treści i funkcjonalności stron internetowych jeszcze przed dodaniem wizualnej zawartości witryny. W ten sposób ustalamy podstawową strukturę strony i badamy potrzeby odwiedzających użytkowników.

SEO – pozycjonowanie stron internetowych

Co zrobić, gdy Twoja strona internetowa „gubi się w tłumie”? Czy martwi Cię fakt, że Twoja strona nie pojawia się w wynikach wyszukiwania na pierwszym miejscu? Jeżeli tak, musisz dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy na temat pozycjonowania.

Różnice pomiędzy UI a UX – co jest ważniejsze?

Dynamiczny rozwój technologii inspiruje projektantów stron internetowych do ciągłego doskonalenia ich cyfrowych produktów. Dlatego w ciągu ostatnich lat zaobserwować można szeroko zakrojone prace badawcze w obszarze doznań użytkownika. UI (user interface) oraz UX (user experience) to terminy znane przede wszystkim fachowcom z branży IT, ale nie tylko. Odnoszą się one do interfejsów i dlatego dość często […]

Wojna o klienta

Wygrać wojnę o klienta

Sklepowa rywalizacja to wojna produktów o klienta. Sprawdź, jak pokonać konkurencję przy mniejszych nakładach finansowych.