Masz kilka sekund, aby zdobyć uwagę.

Kiedy zamierzasz nawiązać współpracę z nowym kontrahentem, prędzej czy później, pojawi się konieczność wysłania oferty handlowej. Wykorzystaj tę okazję. Przygotujemy dla Ciebie oferty handlowe, które w najlepszy możliwy sposób trafią w gusta potencjalnych klientów i zachęcą ich do działania. Z nami na pewno odniesiesz sukces!

POTRZEBUJESZ NAS

Piszemy dochodowe treści reklamowe.

Żadna kampania reklamowa nie przyniesie Ci satysfakcjonujących efektów, jeśli Twoje teksty nie będą wystarczająco dobre. Bez względu na to, czym się zajmujesz i jakie masz biznesowe osiągnięcia. Twoje teksty powinny wyróżniać się spośród konkurencji oraz określać charakterystyczną tożsamość, wizerunek i związany z nim świat wyobrażeń.

Pisanie ofert reklamowych na zamówienie
Nazwa dla Twojej firmy

NAZWY I SLOGANY

Twoja nazwa mówi wszystko.

Nazwa każdego dnia rozmawia z potencjalnymi klientami. Jeśli jest doskonała, dociera i utrwala się w umysłach konsumentów. Istotną rolę odgrywa także slogan. Jest on dopełnieniem znaczeniowym nazwy poprzez przykuwanie uwagi i zainteresowanie produktem. Stworzymy nazwy i slogany, które przemawiają, robią odpowiednie wrażenie, a potem łatwo zapadają w pamięci konsumentów.

CHWYTLIWA
POZYTYWNA
UNIKALNA
DOSTĘPNA

Twój biznes potrzebuje chwytliwej nazwy?

Wymyśliliśmy już wiele dobrych nazw. Jedną możemy stworzyć również dla Ciebie.

OFERTY HANDLOWE

Kusi do zakupu. Nie zmusza.

Dobrze zbudowana oferta reklamowa to wydajna maszyna do sprzedawania. Jeśli wygrałeś pierwsze spojrzenie, musisz zadbać o to, co wydarzy się później. Warto mieć do tego odpowiednie narzędzia. Stworzymy dla Ciebie oferty, które będą brzmiały jak Ty. Sprzedaj swoją dobrą markę, nie wciskaj na siłę. Pozwól, że zajmiemy się pisaniem i zbudujemy zaufanie. Dzięki temu klienci zachowają Twoje listy na pamiątkę.

Zamów projekt dochodowej oferty!

Dzięki nim odniesiesz sukces w czasach nieograniczonej, coraz intensywniejszej konkurencji.

Teksty reklamowe

ARTYKUŁY POZYCJONUJĄCE

Zawsze na pierwszym miejscu.

Dla potrzeb reklamowych opracujemy dla Ciebie świetne nagłówki, slogany oraz hasła reklamowe. Będą one z powodzeniem używane we wszelkich materiałach promocyjnych, takich jak strony internetowe, broszury czy ulotki. Stosując odpowiednią komunikację, wypozycjonujemy i wyróżnimy ofertę na tle konkurencji. Wzbudzimy zainteresowanie konsumentów i dobrze wszystko objaśnimy. Maksymalnie uprościmy oraz wezwiemy klientów, by sięgnęli po swoje portfele.

STORYTELLING

Pociągająca historia Twojej marki.

Jak przekonać konsumentów, gdy konkurencja jest tak silna? Stwórzmy fascynującą historię Twojej marki, dzięki której klienci ją pokochają. Świadomie zbuduj relacje, oddziałując na wyobraźnię i emocje klientów za pomocą ekscytujących opowieści.

Storytelling

Darmowa wycena

Potrzebujesz copywritera? Daj nam znać, a my wykonamy darmową wycenę.

Przykładowe realizacje

Ladon Design pisze dochodowe treści. Wszystko czytelnie objaśnimy i zachęcimy do zakupu. Wykorzystaj szanse zanim zrobi to konkurencja! Bądź gotów do zdobywania nowych klientów w warunkach rządzących siecią.

Ty decydujesz, jakie będzie jutro!

Stań się wyzwaniem dla konkurencji. Skorzystaj z darmowych, niezobowiązujących konsultacji.

Darmowa wycena

Widzisz szansę dla Twojego biznesu? Wykorzystaj ją zanim zrobi to konkurencja! Przedsiębiorcy coraz częściej doceniają podejście i efekty naszych działań. My zaś jesteśmy dumni z ich coraz większych sukcesów. Dołącz do nich już dziś i zmień swój biznes na dobre.

Czy stała współpraca się opłaca?

Przy długofalowej współpracy możemy zaoferować bardziej korzystne ceny.

Czy współpraca jest bezpieczna?

Ladon Design zaspokaja potrzeby klientów w całej Europie. Nie możemy pozwolić sobie na kompromitującą wpadkę. Dlatego wszelkie ustalenia zawarte są w umowie. Współpracując z Ladon Design możesz czuć się bezpiecznie - wszak jesteś pod opieką fachowców.

Czy artykuły pozycjonujące są skuteczne?
Łatwo to sprawdzić. Jeśli Ladon Design jest wysoko w wyszukiwarce to oznacza, że tworzymy dobrze zoptymalizowaną treść. Dobry copywriter zna podstawy pozycjonowania, dlatego też wie, gdzie znaleźć najlepsze frazy kluczowe dla serwisu oraz gdzie umiejętnie je wstawić w tekście.
A jeśli projekt nie będzie mi odpowiadać?

Do tej pory nie zdarzyło się jeszcze, aby klienci Ladon Design byli zawiedzeni współpracą. Nie planujemy tego zmieniać. Mimo wszystko, jeżeli przedstawione koncepcje nie zdobędą Twojego uznania, porozmawiamy o problemie i stworzymy kolejne projekty. Nie spoczniemy, nim doprowadzimy prace aż do pełnej satysfakcji.