Marka najdroższym aktywem!

Klienci przed podjęciem decyzji o zakupie chcą poznać korzyści wynikające ze współpracy. Musisz przekonująco opowiedzieć, w jaki sposób realizowane są usługi, jak działają produkty i obsługa klienta. Na nic zdadzą się świetnie przygotowane prezentacje i atrakcyjna oferta, jeżeli wizerunek Twojej firmy nie wzbudzi ich zaufania. Dlatego tak ważną rolę odgrywa marka, która pozwoli w pełni wykorzystać Twoje doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności. Twój biznes zasługuje na dobrą markę.

Przyszłość zależy od wizerunku.

W obecnych czasach marka musi być na tyle interesująca i unikatowa, by zostać częścią świata swoich odbiorców. W przeciwnym razie będzie zbyt nudna i szybko odejdzie w zapomnienie. Nie ma znaczenia jaki biznes prowadzisz, czy jest to sieć sklepów, czy jednoosobowy zakład fryzjerski. Dobra marka pomoże Ci osiągnąć silną pozycję branżowego lidera. Branding to Twoja szansa, aby prześcignąć konkurencję i przejąć kontrolę nad rynkiem. Wykorzystaj ją zanim zrobią to inni!

Marka
Marka jest tym, co przychodzi do głowy klientowi, gdy myśli o Twojej firmie. Jest koncepcją, którą odbiorcy kojarzą z oferowanymi przez firmę produktami czy usługami. Inaczej mówiąc, to pewna historia, która przykuwa uwagę konsumentów, niesie pozytywne wartości i posiada zrozumiały przekaz. Dzięki temu łatwo zapada w pamięć i wzbudza pragnienie utożsamiania się klienta z produktem.
Branding
Branding polega na kreowaniu i utrwalaniu w umysłach konsumentów faktu istnienia oraz pozytywnego wizerunku marki poprzez dobór odpowiedniej nazwy marki, logo, sloganu, adresu www, ogólnego wzoru wyglądu oraz przekazu materiałów reklamowych. Wszystkie te sposoby muszą stanowić spójną całość przekazu marketingowego, oraz być skierowane do konkretnej grupy docelowej.
Rebranding

Rebranding to proces transformacji wszystkich elementów działającej na rynku marki, poprzez jej dostosowanie do nowych ambicji i celów firmy. Zmianie ulegają oferowane produkty i usługi, a także przekaz marketingowy oraz sposób jego komunikacji. Celem jest poprawa wizerunku i zwiększenie wartości marki, zasygnalizowanie istotnych zmian w firmie, oszczędności z unifikowania marek w ramach grupy oraz poprawa kultury organizacyjnej.

Strategia marki

STRATEGIA MARKI

Przepis na Twój rynkowy sukces.

Skuteczny branding to znacznie więcej niż dobre logo i ładne wizytówki. Ladon Design w procesie tworzenia marki łączy wiedzę z zakresu biznesu, marketingu, designu, a nawet psychologii. Dzięki temu usługi realizowane są na wysokim poziomie merytorycznym, funkcjonalnym i wizualnym.

Analiza otoczenia
Nadanie tożsamości
Projektowanie materiałów
Wdrożenie procedur

Bądź wyzwaniem dla konkurencji!

Chcesz przyciągać nowych klientów dojrzałą marką, której konkurencja będzie Ci zazdrościć?

ZNAK TOWAROWY

Wyjątkowy biznes potrzebuje wyjątkowe logo.

Stworzymy dla Ciebie znak, który oczaruje konsumentów i łatwo zapadnie w ich pamięci. Otrzymasz przemyślane i ponadczasowe logo, które będzie prezentować się świetnie, niezależnie od zmieniających się standardów. Łatwe w użyciu na każdym nośniku i bez limitów poprawek.

ORYGINALNY PROJEKT
DOJRZAŁA TYPOGRAFIA
PROFESJONALNY WIZERUNEK
ZAZDROŚĆ KONKURENCJI
Projektowanie logo
Identyfikacja wizualna

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Utrwal w umysłach konsumentów fakt istnienia oraz pozytywnego wizerunku swojej marki. Urzekające wizytówki i doskonały papier firmowy sprawią, że Twój biznes będzie wyglądać profesjonalnie. A Ty z łatwością pozyskuj lojalnych klientów.

Darmowa wycena

Potrzebna identyfikacja wizualna? Daj nam znać, a my wykonamy darmową wycenę.

MARKA PREMIUM

Korzyści będziesz odczuwać przez lata.

Wyobraź sobie, że Twoja firma nie ma logo i identyfikacji wizualnej. Jest ona całkowicie anonimowa. Nie może nic obiecać emocjonalnie, ani zagwarantować Twoim klientom. W jaki sposób może wyróżnić się na tle konkurencji i zapisać w umysłach konsumentów? Do tego niezbędny jest branding - kluczowy czynnik sukcesu. Jego zadaniem jest wyróżnić Twoją markę, uwypuklić jej atuty oraz chronić przed konkurencją. Pozwala pozyskiwać więcej zleceń i z wyższą marżą.

Ceny premium

Silne marki mają prawo ustalać wyższe ceny w stosunku do konkurentów.

Wojny cenowe

Silne marki nie ulegają wojnom cenowym osłabiających działania firmy.

Sukces nowych inicjatyw

Silne marki umożliwiają przenoszenie ich na nowe produkty i asortymenty.

Udane negocjacje

Silna marka daje lepszą pozycję negocjacyjną do rozmów z partnerami.

Stabilna pozycja

Silna marka niweluje skutki kryzysów oraz szybciej zaciera złe wrażenie.

Magnes dla liderów

Najlepsi pracownicy i dostawcy garną się, aby być częścią sukcesu znanej marki.

Przykładowe realizacje

Ladon Design oferuje unikalne systemy identyfikacji wizualnych wykonane według najnowszych standardów. Wykorzystaj szanse zanim zrobi to konkurencja! Bądź gotów do zdobywania nowych klientów magnetyczną marką.

Ty decydujesz, jakie będzie jutro!

Stań się wyzwaniem dla konkurencji. Skorzystaj z darmowych, niezobowiązujących konsultacji.

Darmowa wycena

Widzisz szansę dla Twojego biznesu? Wykorzystaj ją zanim zrobi to konkurencja! Przedsiębiorcy coraz częściej doceniają podejście i efekty naszych działań. My zaś jesteśmy dumni z ich coraz większych sukcesów. Dołącz do nich już dziś i zmień swój biznes na dobre.

Ile kosztuje branding?

Każde zlecenie indywidualnie analizujemy i wyceniamy. Jest to niezbędne aby wykonanie w całości spełniało wszystkie Twoje oczekiwania. Pracujemy z bardzo różnymi budżetami, bo tak różne są firmy i potrzeby naszych klientów. Jak wygląda idealna oferta dla Twojego biznesu? Wyślij do nas zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o przyszłości Twojej firmy.

Kiedy zwrócą mi się poniesione nakłady?

Inwestycja w branding to nie tylko zakup ładnego papieru firmowego i eleganckich wizytówek. To cały zestaw wymiernych korzyści marketingowych, których Twoje materiały są powiernikiem. Realizacja takich założeń jest możliwa jedynie, gdy zleceniodawca i projektant wspólnymi siłami budują unikatowy wizerunek godny dostrzeżenia oraz zapamiętania.

Czy współpraca jest bezpieczna?

Jesteśmy profesjonalną i legalnie działającą agencją brandingową. Nie możemy pozwolić sobie na kompromitującą wpadkę. Dlatego w procesie projektowania logo nie kopiujemy znaków innych firm, nie wykorzystujemy gotowych szablonów i darmowych grafik. Współpracując z Ladon Design możesz czuć się bezpiecznie - wszak jesteś pod opieką fachowców.

Jak długo trwa cały proces?

Proces tworzenia wizerunku jest bardzo skomplikowany. Przy profesjonalnym podejściu wymaga on poświęcenia nawet 30 dni. Czy jest to długo? Chyba nie chcesz wizerunku stworzonego z szablonu w pięć minut, prawda? Kreacja unikalnego wizerunku to ogromne nakłady pracy wymagające poświęcenia czasu.

A jeśli projekt nie będzie mi odpowiadać?

Do tej pory nie zdarzyło się jeszcze, aby klienci Ladon Design byli zawiedzeni współpracą. Nie planujemy tego zmieniać. Mimo wszystko, jeżeli przedstawione koncepcje nie zdobędą Twojego uznania, porozmawiamy o problemie i stworzymy kolejne projekty. Nie spoczniemy, nim doprowadzimy prace aż do pełnej satysfakcji.