Zagórze

Niedawno światło dzienne ujrzała wykonana przez nas strona internetowa, firmy zajmującej się usługami z zakresu oznakowania polskich dróg. Projektowaniem witryny zajęliśmy się od podstaw, ze względu na całkowity brak istnienia jakiejkolwiek wizytówki w sieci.

Zagórze posiadało jedynie logo, które przez wiele lat funkcjonowania firmy przyciągnęło sporą rzeszę klientów. Logotyp był wykonany w kolorach żółci i granatu, dlatego jest to główny motyw kolorystyczny zaprojektowanej przez nas witryny. Aby nie odstawać od standardów i dzisiejszej internetowej mody, która panuje na rynku, strona została wykonana w klimacie minimalistycznym, a zarazem bardzo prostym w obsłudze dla użytkownika.

Na stronie widnieje sześć zakładek, które w bardzo czytelny sposób przedstawiają historię i misję firmy, produkty oraz usługi. W każdej z nich można ujrzeć autorskie zdjęcia i produkty Zagórza. Ważnym uproszczeniem witryny jest szybki i wygodny kontakt z firmą oraz mapa przedstawiająca docelowy punkt jej położenia. Ze względu na dbałość o użytkowników postawiliśmy na wygodę w obsłudze oraz treści, które pozwolą zapoznać się z produktami, ale nie zaprzątają naszej głowy niepotrzebnymi informacjami.

Dodane w .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *