Strona internetowa wykonana dla AAVITA SP. Z O. O.

Strona internetowa NZOZ AAVITA

Z przyjemnością informujemy, że właśnie uruchomiliśmy nową stronę internetową Lekarskiej Przychodni Leczniczo – Profilaktycznej AAVITA SP. Z O.O. Nowoczesna odsłona witryny to nie tylko atrakcyjna platforma kontaktu z pacjentami, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności wrocławskiej przychodni.

NZOZ AAVITA znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Racławickiej 15/19. Przychodnia rozpoczęła działalność w grudniu 1998 roku. Od 1999 roku funkcjonuje w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, mając podpisane kontrakty z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz Stomatologii. To bardzo duża przychodnia świadcząca usługi przez starannie dobrane grono lekarzy, mających do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz wsparcie wykwalifikowanego zespołu doświadczonych pielęgniarek.

Wraz z rozwojem placówki, podjęto działania usprawniające kontakt pacjentów z lekarzami. Cieszymy się, że spośród propozycji wielu firm, oferta Ladon Design okazała się najatrakcyjniejsza i mogliśmy podjąć wyzwanie, jakim był niezwykle krótki czas realizacji projektu. Prace nad nową stroną internetową rozpoczęto od konsultacji z zarządem spółki. Zebraliśmy szczegółowe informacje, które pozwoliły na określenie zakresu niezbędnych prac. Następnie przystąpiliśmy do budowy strony internetowej, która po siedmiu dniach znalazła się pod adresem: www.aavita.pl.

Na nowej stronie internetowej pojawił się:

  • przejrzysty system wyszukiwania poradni specjalistycznych i pracujących lekarzy;
  • system rejestracji online;
  • łatwy i intuicyjny dostęp do informacji na temat oferty;
  • możliwość przeglądania strony na urządzeniach mobilnych.

Teraz  www.aavita.pl to również najświeższe wiadomości z życia przychodni oraz wszelkie niezbędne informacje na temat aktualnej oferty. Wszystko zostało przedstawione w nowoczesnej i przystępnej formie, aby być jeszcze bliżej pacjentów.

Mimo napiętego harmonogramu prac, udało się wspólnymi siłami osiągnąć zamierzone cele. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z AAVITA SP. Z O.O. oraz nawiązania pozytywnych relacji.

 

Dodane w .

15 Comments

  1. Miałam okazje wspólpracować z Ladon Design. Fajne projekty, bardzo rozwojowe. zakończyliśmy współpracę ale firma jak najbardziej godna polecenia!

  2. Szczególnie podoba mi się strona przychodni AAVITA. Wiadomo, że atrakcyjna szata graficzna jest bardzo ważna. Nie należy jednak zapominać o wpływie interfejsu na ogólne wrażenia użytkowników. Dlatego dobrze jest mieć jasno określony złoty środek pomiędzy fajną grafiką a użytecznością. W tym projekcie to zostało osiągnięte doskonale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *