Responsywna strona internetowa Agrodomki z bali w Konradowie

Strona internetowa dla Agrodomki z bali

Agrodomki z bali to całoroczny kurort znajdujący się w pięknej i malowniczej miejscowości Konradów. Ośrodek w swojej ofercie posiada domki z bali, które idealnie sprawdzają się podczas wypoczynku z całą rodziną. Oprócz świeżego powietrza, którego możemy zaczerpnąć w czasie urlopowego pobytu, mamy możliwość skorzystania z dużego basenu, który znajduje się w centrum ogrodu z przepięknymi widokami.

Dla kurortu Agrodomki z Bali wykonaliśmy stronę internetową, która w całości oddaje piękno natury z jaką odwiedzającym przyjdzie się spotkać. Witryna wykonana jest w formie jednostronnej, podzielonej na poszczególne moduły. Na stronie znajdują się wyłącznie najważniejsze informacje.

Strona internetowa została ozdobiona w żółty ciepły odcień, który słonecznie nastraja nas do wypoczynku. Nic więc dziwnego, że użytkownik przeglądając ją nabiera ochoty w trybie natychmiastowym przenieść się tam.

Ponadto, galeria jest uzupełniona w profesjonalne fotografie, które w całości i rzetelnie oddają charakter tego miejsca.

Dodane w .