Ulotki na kampanię wyborczą

Materiały promocyjne na wybory samorządowe

Jak zauważyliście, kilka w wakacje do naszych usług dodaliśmy organizowanie kampanii wyborczych. Nie będziemy ukrywać, że była to dla nas nowość, ale w rezultacie nie zabrakło oklasków i gratulacji. Nasz klient zgłosił się do nas stosunkowo późno, co oznaczało pracę pod silną presją czasu. Przeprowadziliśmy wiele rozmów i wykonaliśmy mnóstwo pracy. Sami zobaczcie jak zakończyła się nasza współpraca z komitetem wyborczym „Pokolenia Razem Dla Barlinka”.

Dla KWW Pokolenia Razem Dla Barlinka wykonaliśmy wszystkie promocyjne produkty, od plakatów i ulotek, aż po gadżety. Miasto Barlinek i kandydaci postawili na przewagę koloru niebieskiego, oczywiście nie bez powodu – logo komitetu jest w tym oto odcieniu. Na plakatach oraz indywidualnych wizytówkach, każdego kandydata, widnieją profesjonalne fotografie, a całość jest wykonana w sposób przejrzysty i bardzo łatwy do odbioru.

Kompleksowa obsługa kampanii wyborczych oznaczała przygotowanie bannerów, plakatów, ulotek oraz balonów i długopisów.

Kompleksowa obsługa kampanii wyborczych oznaczała przygotowanie bannerów, plakatów, ulotek oraz balonów i długopisów.

Tworząc produkty promocyjne dla kampanii, musimy pamięć o tym, że najistotniejsze jest przekazanie najważniejszych informacji. Nie możemy również zapomnieć o małym prezencie dla osób głosujących. Istnieje wiele form przyciągnięcia uwagi, a jedną z nich jest krzyżówka lub kalendarzyk z dniami wolnymi od handlu.
Z pomocą zaprzyjaźnionych drukarni, dla KWW Pokolenia Razem Dla Barlinka stworzyliśmy również balony z logo komitetu oraz długopisy dla potrzeb każdego kandydata.

Teraz pozostało nam przyglądanie się przebiegu kampanii i kibicowanie naszym kandydatom.

Dodane w .